ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Sağlam: "Küfür istemiyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Sağlam: "Küfür istemiyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sağlam: "Küfür istemiyorum"

3 posters
YazarMesaj
Champion1905
Portal&Face Mod
Champion1905

Favori Oyuncu : Cristiano Ronaldo
Rep : 0
Yer : Bursa
Sağlam: "Küfür istemiyorum" I231076_gsli

Sağlam: "Küfür istemiyorum" Empty
MesajKonu: Sağlam: "Küfür istemiyorum"   Sağlam: "Küfür istemiyorum" EmptyCuma Eyl. 10, 2010 1:10 am

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Çok güzel bir Ramazan ayı geçirdik, inşallah Bayramımız da böyle geçer." dedi ve taraftarlara çağrıda bulundu.
Sağlam: "Küfür istemiyorum" Ertugrul_saglam115
Ligde Eskişehirspor ve Şampiyonlar Ligi'nde Valencia ile iki zorlu karşılaşma oynayacak olan Bursaspor'da bayramlaşma Özlüce Tesisleri'nde yapıldı. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve teknik kadro ile tüm futbolcuların hazır bulunduğu bayramlaşmaya Belediyespor Kulübü Başkanı İlhan Satık ile CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel kızı ile birlikte katıldı.

YABANCILAR DA MUTLU OLDU

Bayramlaşmada yeşil beyazlı futbolcuların bir hayli neşeli oldukları gözlendi. Yeni transferlerden Wederson'un, Fenerbahçe'de oynadığı dönemlerden bu tür bayramlaşmalara alışık olduğu gözlenirken, takıma yeni katılan yabancı futbolcular İnsua, Nunez, Stepfanov, Svensson, böyle anlamlı bir günde takım arkadaşlarıyla birlikte olmaktan mutlu olduklarını söylediler.

YAZICI İŞ ADAMLARINA SESLENDİ

Özlüce Tesisleri'nde renkli görüntülerin oluştuğu bayramlaşmada konuşan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, "Bayramın başta kulübümüze ve bütün Türkiye'ye hayırlı olmasını diliyorumö dedi. Yazıcı, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada ise, "Geçen sezon Bursa'ya ve Bursalılara en büyük armağanı sizler verdiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bu sene de başarılı bir sezon geçireceğimizi umut ediyorum. Yoğun bir maç trafiğinin içine gireceğiz. Bu maçlardan da başarıyla ayrılacağımızı umut ediyorum" diye konuştu."

Daha sonra Bursalı işadamlarına da seslenen başkan İbrahim Yazıcı, şunları söyledi:

"Büyük takım olmanın şartları var. Bursaspor'un kalıcı gelirlere sahip olması gerekiyor. Bunun için de Bursalı iş adamlarının ellerini taşın altına sokmaları lazım. Kısıtlı bütçeyle buralara kadar geldik, iyi işlere imza attık. Başarıların kalıcı olması için destek şart."

SAĞLAM: "KÜFÜR İSTEMİYORUM"

Başkan Yazıcı'dan sonra söz alan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Çok güzel bir Ramazan ayı geçirdik, inşallah Bayramımız da böyle geçer. Sizlerin ve Türk ulusunun bayramını kutluyorumö dedi. Taraftara da seslenen Sağlam, "Üç tane maçtan alnımızın akıyla çıktık. Şimdi önümüzde üç tane daha önemli maç var. Sizlerden şartlar ne olursa olsun maçlarda küfür istemiyorum" diye konuştu.

DHA
Cheloharun
Co-Admin
Cheloharun

Favori Oyuncu : Harry Kewell
Sağlam: "Küfür istemiyorum" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Sağlam: "Küfür istemiyorum"   Sağlam: "Küfür istemiyorum" EmptyCuma Eyl. 10, 2010 6:29 am

Gs'liyim fakat şu adamı her açıdan takdir ediyorum uhteşem bi insan.
MEMOĞLU
Admin
MEMOĞLU

Favori Oyuncu : Ü.Karan
Yer : Gebze|Kocaeli
Sağlam: "Küfür istemiyorum" I325052_kocaelili

MesajKonu: Geri: Sağlam: "Küfür istemiyorum"   Sağlam: "Küfür istemiyorum" EmptyCuma Eyl. 10, 2010 4:08 pm

Aynen öyle abi, çekemeyenler utansın.

Sağlam: "Küfür istemiyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Gitmek istemiyorum!''
» İnönü'de ikinci küfür operasyonu
» Arda,Burcu'ya Küfür mü etti?
» "Zor oldu ama küfür yemeye alıştım"
» Emre küfür etti