ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim"

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
"Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim" I231076_gsli

"Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim" Empty
MesajKonu: "Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim"   "Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim" EmptySalı Ekim 20, 2009 3:30 am

Denizlispor Kulüp Başkanı Ali İpek, ''Sayın Sağlam'ın istifa kararını, Bursaspor maçındaki teknik heyet olarak yapılan hataları akşam televizyondan izledikten sonra verdiği kanısındayım'' dedi.

İpek, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Bursaspor maçının ardından istifa ettiğini açıklayan teknik direktör Nurullah Sağlam'ın göreve başladıktan 1 hafta sonra ''Bu takımda yaratıcı oyuncu yok'', ''Mevcut kadro bu, bu kadroyla devre arasına kadar toplayabildiğimiz puanı toplayıp devre arasında takviye yapmamız gerekir'' gibi çeşitli açıklamalar yaptığını belirtti.

Bu açıklamaların futbolcuları hem motivasyon hem de kendilerine olan güven açısından zora soktuğunu ileri süren İpek, açıklamada şu ifadelere yer verdi:

''Oyuncusuna inanmayan bir anlayışın olduğu ortamda başarının gelmesi de zor olacaktı. Yine iddia ediyorum bu takım, bu kadro Süper Lig'in en iyi kadrolarından biri. Sayın Sağlam gelirken Denizlispor'un oyuncu kalitesini bilerek geldi. Defalarca ikaz ettik, bu tür söylemler oyuncuyla aranı açar, oyuncu özgüvenini kaybeder hocam diye. Sayın Sağlam'ın istifa kararını, Bursaspor maçındaki teknik heyet olarak yapılan hataları akşam televizyondan izledikten sonra verdiği kanısındayım. Yoksa, soyunma odasında 'Hepinizi tebrik ederim, hocanız da dahil. Başka söyleyecek laf bulamıyorum. Artist gibisiniz. Delikanlı gibi insan, çimleri de söker buraya gelir. Anamızı ağlattınız'dan başka konuşma olmadı.''

Öte yandan, Denizlispor'da yeni teknik direktör arayışlarının devam ettiği, yeni isim belirlenene kadar takımı antrenörler Tuncay Özhak ve Çağlayan Çağdaş'ın çalıştıracağı bildirildi.
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ramos: "Sadece Kaka ve Ronaldo'yu suçlayamayız"
» Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum"
» "Sadece ve sadece..."
» ''1 asist yapayım sana dedim''
» "Matador" Paris'te "Horoz" kovaladı..