ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum" I231073_fbli

Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum" Empty
MesajKonu: Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum"   Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum" EmptySalı Ocak 12, 2010 2:57 am

Atletico Madrid'in yakın takibinde olan Arsenal'in genç yıldızı Fran Merida, Arsenal ile görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Atletico Madrid'in renklerine bağlamak üzere olduğu iddia edilen Arsenal'in 19 yaşındaki futbolcusu Fran Merida, şu an sadece kulübüyle görüştüğünü ifade etti.

The Evening Standart'a konuşan Merida, "Şu anda sadece Arsene Wenger ile görüşüyorum. Biraz zamana ihtiyacım olduğunu söyledim. Öncelikli amacım burada kalmak. Ancak birkaç şeyi gözden geçirmem gerekiyor" dedi.

Karar vermeden önce Arsenal'deki durumunun netleşmesini beklediğini ifade eden Merida, "Menajerim ve ben şu an Arsenal dışında başka kulüple görüşmüyoruz" diyerek, Atletico Madrid'le henüz temasa geçmediğini söyledi.

Özellikle İngiliz medyasında İspanyol futbolcunun Atletico Madrid'e gideceği iddiaları ortaya atılırken, Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo da Marca'ya yaptığı açıklamada, "Merida ile ilgileniyoruz. O, Avrupa'nın en iyi genç oyuncularından bir tanesi" ifadelerini kullanmıştı.
http://www.arenafutbol.org

Merida: "Sadece Arsenal'le görüşüyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ramos: "Sadece Kaka ve Ronaldo'yu suçlayamayız"
» "Sadece 'Anamızı ağlattınız' dedim"
» "Sadece ve sadece..."
» Merida face
» Francisco Merida Perez - Atletico Madrid