ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Hatırladınız mı? Cesur yürek Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Hatırladınız mı? Cesur yürek Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hatırladınız mı? Cesur yürek

YazarMesaj
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Hatırladınız mı? Cesur yürek I231076_gsli

Hatırladınız mı? Cesur yürek Empty
MesajKonu: Hatırladınız mı? Cesur yürek   Hatırladınız mı? Cesur yürek EmptyPaz Kas. 15, 2009 5:20 am

Cevat Güler... Galatasaray’da kondisyoner olarak görev yaparken, 2007/2008 sezonunda bitime 6 hafta Kalli’nin istifasıyla takımın başına geçti. Türkiye Kupası’nda Aslan’ın elenmesine engel olamasa da, ligde 6’da 6 yaparak Cim Bom’a tarihinin en önemli şampiyonluklarından birini yaşattı.

Geçen sezon Skibbe ve Bülent Korkmaz’la çalıştı, Rijkaard gelince yollar ayrıldı. Şimdilerde üniversitede sporcu yetiştiren Cevat Güler, Fanatik Gazetesi'nden Tunç Kayacı ve Raşit Altun'a konuştu:

‘Fenerbahçe’ye gidebilirim...’
Fenerbahçe’ye gider misiniz?
- Gelecek teklife bağlı, ben Beşiktaş alt yapısında da çalıştım.

Galatasaray size vefasızlık yaptı mı, teklif gelirse döner misiniz?
- Ne kırgınlığım oldu ne de başka bir şey. Camiaya kırgınlık olmaz. Teklif gelirse, gelen teklife göre değerlendirir görev alabilirim. Kulübün tercihi, profesyonelce bakmak lazım. Ben bir vefasızlık olduğunu düşünmüyorum...

Arda; Onun için iyi olmadı
- Yönetimin aldığı bir karar. Arda’nın yükü arttı. Galatasaray’ı temsil hakkı Arda’ya verildi, ek bir yük, ek bir sorumluluk aldı. Diyarbakır maçındaki golden sonra patladı. İnanılmaz baskı yemiş. Biz Arda’yı gülen yüzü ile görüyorduk. Arda becerikli, bu durumu kaldırır. Galatasaray’ın Arda’ya ihtiyacı var, kaptanlığına değil. Arda açısından iyi olmadı...

Lincoln; Karakteri hiç uymadı
- Takımın bir oyun karakteri var. Transfer ettiğiniz oyuncu oyun karakterine uyuyor mu? Galatasaray 15 yıldır aynı oyun karakteri ile oynadı. Lincoln, sonra Elano ile bu değişmeye başladı. Galatasaray tribünleri 15 yıldır, rakibi ezen üzerine giden takım istiyor. O yüzden Lincoln, Elano gibi oyuncuları istemez. Hem koşacak hem estetik olacak, taraftarlar bu tip oyuncuları ister... Fenerbahçe seyircisi de artık güzel futbol istiyor. Takım 6’da 6 yapmış, hâlâ tribünlerden tepkiler var. Fenerbahçe seyircisi de hücum oynayan oyunu zenginleştiren kadro istiyor. Galip geldikleri maçlarda tepki göstermelerinin nedeni bu...

Elano; Yetenek asla yetmez
Elano tartışılıyor, siz ne düşünüyorsunuz?
- Yetenekli oyuncu. Yetenekli olmak yetmez, istek hırs lazım. Takımı benimsemek lazım...

Lincoln mü Elano mu?
- Elano ile çalışmadım. Daha bir uyumlu gibi görünüyor. Ama sahada çalışan bir oyuncu gibi görünmüyor. Lincoln 30-40 iyi maç oynadı...
http://arenafutbol.org

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cesur yürek geliyor
» Bisikletle Ölüme Meydan Okuyan Cesur Aptallar
» Şanlı yürek Fener'e
» Hakkari'de yürek burkan kampanya
» TEKEL eyleminde yürek yakan iki dram