ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Adem Sarı'dan mutlusu yok! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Adem Sarı'dan mutlusu yok! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adem Sarı'dan mutlusu yok!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Adem Sarı'dan mutlusu yok! I231073_fbli

Adem Sarı'dan mutlusu yok! Empty
MesajKonu: Adem Sarı'dan mutlusu yok!   Adem Sarı'dan mutlusu yok! EmptyPaz Ara. 06, 2009 6:04 pm

Adem Sarı'dan mutlusu yok! 3987_B_Logo002
Fenerbahçe'yi Adem Sarı'nın attığı gollerle 2-1 yenen Eskişehirspor, taraftarlarını sevindirdi. Süper Lig'de Trabzonspor'a 1, Fenerbahçe'ye de 2 gol atan Adem Sarı maç sonrası "Bugün benim en mutlu günüm" dedi.
Eskişehirsporlu futbolcular Fenerbahçe galibiyeti sonrasında aldıkları 3 puanı sahada çiftelli oynayarak kutladı. Eskişehirspor taraftarları ise maçın ardından oluşturdukları araç konvoylarıyla cadde ve sokaklarda tur attı, taraftarlardan oluşan Bando Es-Es grubu ise stat önünde konser verdi.
Almanya'nın SC Pfullendorf takımından bu sezon Eskişehirspor'a gelen 24 yaşındaki Adem Sarı, Süper Lig'de geçen hafta ilk golünü deplasmanda oynadıkları Trabzonspor'a attı. Bu maçta takımı 2-1 yenilen Adem Sarı, "Süper Lig'deki ilk golümü atmıştım. Ancak takımım yenildiği için sevinemiştim" dedi.
Dünkü maçta Fenerbahçe'ye attığı 2 golle takımına 3 puan kazandıran Adem Sarı, en mutlu gününü yaşadığını söyledi. Adem Sarı, "Bugün benim en mutlu günüm. Bu golleri Almanya'da bulunan aileme armağan ediyorum. Haftaya Sivasspor maçına 3 puan alarak yolumuza deva etmek istiyoruz. Hedeflerimiz büyük. UEFA'ya gitmek istiyoruz" diye konuştu.
Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise Fenerbahçe maçına sakatlıkları süren Ümit Karan, Mehmet Yılmaz, Serdar Özbayraktar ile kart cezalısı olan Doğa Kaya'dan yoksun olarak çıktıkları belirtti.
Eksiklerin yerine görev verdiği futbolcuların başarılı bir futbol sergilediklerini ifade eden Çalımbay :"Fenerbahçe maçında bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Taraftarlarımızla bütünleştiğimiz zaman ekstra bir güç yaratıyoruz. İyi bir galibiyet aldık. Ama lig uzun bir maraton. İnşallah diğer eksik arkadaşlarımız da katıldıktan sonra daha iyi duruma geleceğiz. Eksikliklerden dolayı zaman zaman istediğimiz futbolu oynayamıyoruz ama bunlar futbolun içerisinde olan şeyler. Fenerbahçe maçında eksik olan yerlerde görev yapan arkadaşlarımız mükemmel şekilde oynadı. Adem ve Alper gibi iki tane genç arkadaşımızı Türk futboluna kazandırdık. İnşallah böyle devam ederler." dedi.

06.12.2009
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

Adem Sarı'dan mutlusu yok!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Berkin'den mutlusu yok!
» İldiz'den mutlusu yok!
» Adem koçak face
» Adem Gezici - Turgutluspor
» Ersan Adem Gülüm