ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
''Gitmek istiyorsan git!'' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
''Gitmek istiyorsan git!'' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Gitmek istiyorsan git!''

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
''Gitmek istiyorsan git!'' I231073_fbli

''Gitmek istiyorsan git!'' Empty
MesajKonu: ''Gitmek istiyorsan git!''   ''Gitmek istiyorsan git!'' EmptyPaz Ara. 27, 2009 7:28 am

Aykut Kocaman, F.Bahçe'den ayrılmak isteyen Kazım'a, 'istiyorsan gidebilirsin' dedi.

''Gitmek istiyorsan git!'' Gitmek-istiyorsan-git-150318

Aykut Kocaman'dan, Fenerbahçe'den ayrılmak isteyen Kazım'a: Gitmek istiyorsan elbette gidebilirsin. Ama bonservis konusunda anlayış bekleme.

Yaşadığı sansasyonlar sonrası Fenerbahçe ile yollarını ayırma düşüncesinde olan Kazım'a sarı-lacivertli yönetim kolaylık göstermiyor. Ayrılıp ayrılmama konusunda kararsızlık yaşayan ve Başkan Yıldırım ile görüşen Kazım, bu toplantıda net bir yanıt vermemişti.

Samandıra yasağı kalkan ve tatil öncesi tesislerde tek başına çalışmalara da başlayan Kazım'a gitmeden önce Aykut Kocaman tarafından "Fenerbahçe'de yönetim kimseyi zorla tutma taraftarı değil. İstiyorsan elbette ayrılabilirsin. Ama Fenerbahçe yönetiminin senden beklentisi büyüktü. Bu nedenle özellikle bonservis konusunda fazla anlayış bekleme ve birileriyle görüşeceksen bu konuda dikkatli davran" mesajı verildi.
changeTarget(document.getElementById("news_content"))

http://www.arenafutbol.org

''Gitmek istiyorsan git!''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Gitmek istemiyorum!''
» Üstteki üye ile nereye gitmek isterdin ?
» Mahmut Özgener: ''Kura çekimine yeni hocamız ile gitmek istiyoruz.''
» Kewell: "Gitmek istemiyorum"