ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
''Gitmek istemiyorum!'' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
''Gitmek istemiyorum!'' Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Gitmek istemiyorum!''

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
''Gitmek istemiyorum!'' I231073_fbli

''Gitmek istemiyorum!'' Empty
MesajKonu: ''Gitmek istemiyorum!''   ''Gitmek istemiyorum!'' EmptyPaz Ara. 27, 2009 7:36 am

Galatasaray'ın biran önce göndermek istediği Tobias Linderoth, zorluk çıkarmaya devam

ediyor.

''Gitmek istemiyorum!'' Gitmek-istemiyorum-323778

Sabah'ın haberine göre, 2007 yazında transfer olduğu Cimbom'da yıllık 1.8 milyon Euro ücret alan Linderoth, kendisini göndermek isteyen yöneticilere, "Kesinlikle gitmek istemiyorum. Sezon sonuna kadar kontratım var ve ben anlaşmam bitene kadar burada kalacağım" ifadesini kullandı.

Elfsborg'un ilgilendiği İsveçli ön libero, bu şok açıklamalarıyla yönetimin canını sıktı. Sakatlığı yüzünden geldiği günden beri Galatasaray'a yararı dokunmayan Linderoth için sarı-kırmızılı kurmaylar, ikna turlarına başladı. 30 yaşındaki oyuncuya teknik direktörü Rijkaard'ın kendisi hakkında verdiği "Gönderilsin" raporunu hatırlatacak olan idareciler, bu işi devre arasında sonlandırmanın hesaplarını yapıyorlar.
changeTarget(document.getElementById("news_content"))

http://www.arenafutbol.org

''Gitmek istemiyorum!''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kewell: "Gitmek istemiyorum"
» ''Gitmek istiyorsan git!''
» Üstteki üye ile nereye gitmek isterdin ?
» ''City'ye dönmek istemiyorum''
» Sağlam: "Küfür istemiyorum"