ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Trabzon'da kaldım' diyemem" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Trabzon'da kaldım' diyemem" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Trabzon'da kaldım' diyemem"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Trabzon'da kaldım' diyemem" I231073_fbli

"Trabzon'da kaldım' diyemem" Empty
MesajKonu: "Trabzon'da kaldım' diyemem"   "Trabzon'da kaldım' diyemem" EmptyPtsi Ocak 04, 2010 3:10 am

"Trabzon'da kaldım' diyemem" 5988_B_gokhanunal007

Trabzonsporlu Gökhan Ünal, transfer dedikodularıyla ilgili olarak, "Şenol Güneş'in gelmesiyle kendime yeni bir sayfa açtım. Onun gelmesi bana ekstra bir güven sağladı. Ancak şu anda tam olarak Trabzonspor'da kaldım, diyemem" dedi. Gökhan, ikinci yarıda 15 golü aşacağını da iddia etti.
Trabzonspor'da transfer sezonunda ismi en çok konuşulan isimlerden olan Gökhan Ünal, DHA'ya çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gökhan, ilk yarıdaki performansını iyi bulmadığını da belirterek, "İlk yarıdaki performansımı, iyi buluyorum dersem yalan konuşmuş olurum. Çünkü yaşadığım sorunlar vardı ve bazı olumsuz etkenler vardı. Şu anda kafam Antalya kampında ve çok rahatım. Sorulardan kurtulduğumu düşünüyorum, çünkü yaşadığım sorunların bazıları Trabzon'da kaldı. Taraftarların tepkisi saha içerisinde olurdu, ama ben saha dışında da bazı tepkiler görmeye başladım. İşte bunlardan dolayı çok yıprandım ve eski gücüme ulaşamadım. Hastalandım ve sakatlandım. Eski hocamla da bir iletişim sorunu yaşadım, birbirimize soğuktuk" diye konuştu.

"ŞENOL GÜNEŞ'İN GELMESİYLE KENDİME YENİ BİR SAYFA AÇTIM"
Gökhan, Şenol Güneş'in gelmesiyle kendisine bir sayfa açtığını da ifade ederek, "Onun gelmesi bana ekstra bir güven sağladı. Yaptırdığı idmanlar zaten kalitesini belli ediyor. Bu antrenmanlar sayesinde yavaş yavaş kendi fizik gücüme ulaşacağımı düşünüyorum. Kendi futbolumu bildiğim için, güçlü olmazsam, diri olmazsam hiçbir şey yapamam. Ne gol atabilirim, nede attırabilirim. Şu anda gücüme ulaşmaya çalışıyorum. İkinci yarı başladığında eski gücüme tam ulaşmış olacağım. İkinci yarı başladığında beklenen Gökhan olacağım" şeklinde konuştu.

"EĞER ELEŞTİRİLER SAHA DIŞINDA DEVAM EDECEKSE GİTMEK İSTERİM"
Hakkında çıkan transfer dedikodularını fazla önemsemediğini de vurgulayan Gökhan, şöyle konuştu:
"Ben sadece antrenmanlarıma konsantre oluyorum. Yaşadığım sorunlardan dolayı gitmek istediğim yönünde transfer dedikoduları çıktı. Açıkçası bende gitmeyi düşünüyordum çünkü çok büyük sorunlar yaşıyordum. Saha içerisindeki sorunlar tamam ama saha dışındaki tepkilere katlanamıyorum. Şu anda kesin, 'Trabzonspor'da kaldım' diyemem. Ama ikinci yarı itibariyle kendimi Trabzonspor'a konsantre etmeye çalışıyorum. Futbol sahada bitmeli. Ben tepkileri saha dışında da yaşadım. İki maç iyi oynayıp, üçüncü maç kötü oynadıktan sonra saha dışında yine tepkilerle karşılaşacaksam, gitmek isterim. Çünkü bizim işimiz bu, sonuçta ekmeğimi buradan kazanıyorum. Her şeyi zamana bıraktım."
"İKİNCİ YARI 15 GOLE ULAŞACAĞIM"
Gökhan, ikinci yarıda 15 golü aşacağını düşündüğünü de ifade ederek, "Ben hiçbir zaman sezonun ilk yarısında iki golde kalmamıştım. Şu anda hiçbir gol sayısı vermiyorum ama ikinci yarı 15 golü geçeceğime inanıyorum" dedi.
"TRABZONSPOR'UN BİR FORVETE DAHA İHTİYACI VAR"
Gökhan, Trabzonspor'un kaliteli bir forvete daha ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Kesinlikle başka bir forvete daha ihtiyacımız var. Bunu herkes biliyor, ben bile biliyorum. Forvetin gelmesi herkese ekstra bir güç olur. Bazen eleştirilerin dozunu kaçırılıyor. Sonuçta bizde gol atmak istiyoruz. Umut da, ben de bunu çok istiyoruz. Zaten kim gol atmak istemez ki" ifadelerini kullandı.

03.01.2010
Kaynak : DHA
http://www.arenafutbol.org

"Trabzon'da kaldım' diyemem"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökhan Ünal: "Trabzon'da kaldım diyemem"
» Murat Aksu: "Metin Keçeli'ye 'çakma aday' demedim"
» Recep Akdağ: "Osman Durmuş kamuoyundan özür dilemeli"
» Mustafa Sapmaz: "Necip Uysal, Beşiktaş'ın Lampard'ı olabilir!"
» David Silva: "Barcelona'ya transferim bana bağlı değil"