ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Sivasspor'a Tunuslu orta saha Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Sivasspor'a Tunuslu orta saha Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sivasspor'a Tunuslu orta saha

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Sivasspor'a Tunuslu orta saha I231073_fbli

Sivasspor'a Tunuslu orta saha Empty
MesajKonu: Sivasspor'a Tunuslu orta saha   Sivasspor'a Tunuslu orta saha EmptyCuma Ocak 08, 2010 10:57 pm

Sivasspor, Güney Afrikalı orta saha oyuncusu Elrio van Heerden ve Tunuslu Nabil Taider ile anlaşma sağladı.

Sivasspor'a Tunuslu orta saha 1262949040-4

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Side'de sürdüren Sivasspor, Keita'nın ardından 2 transfer daha gerçekleştirdi. Kırmızı-beyazlılar, Blackburn Rovers forması giyen Elrio van Heerden ile Yunanistan 1. Ligi'nde mücadele eden Skoda Xanthi takımında oynayan Tunuslu orta saha oyuncusu Nabil Taider'i kadrosuna kattı.
Rovesr'tan önce Copenhagen ve Club Brugge için ter döken 26 yaşındaki Güney Afrikalı oyuncu Heerden'in bu akşam saat 21:00'de İstanbul'a geleceği ve yarın resmi sözleşmeye imza atacağı öğrenildi. Xanthi ise kendisini Sivassporlu yapan mukaveleyi imzaladı.
Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, İstanbul'da Acıbadem Hastanesi nde sağlık kontrolünden geçirilen Nabil Taider ile 3 yıllık anlaşma yapıldığını belirterek, "Hocamız Muhsin Ertuğral'ın istediği Nabil Taider ile 3 yıllık sözleşme imzaladık. Taider, Denizlispor kupa maçının ardından Sivas'taki kampa katılacak. İkinci yarı için transferlerimiz devam edecektir. İkinci yarıda taraftarlarımıza güçlü bir Sivasspor izlettirmek istiyoruz" dedi.
Tunuslu futbolcu, sağlık kontrolünün ardından yaptığı açıklamada, "Sivasspor'un teklifini hemen kabul ettim. Muhsin Ertuğral hocayı çok iyi tanıyorum. Başarılı bir hoca. Sivasspor un başarısında büyük pay sahibi olacağına inanıyorum. Sivasspor un başarısı için ikinci yarı ter dökeceğim. Beni bu forma ile buluşturanlara teşekkür ederim" diye konuştu.
http://www.arenafutbol.org

Sivasspor'a Tunuslu orta saha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guti'li orta saha!
» Gençlerbirliği'ne Hırvat orta saha..
» G.Saray'da orta ve şut çalışması!
» CSKA Moskova'ya Japon orta saha
» Sivas orta sahasına Blackburn'den takviye