ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Holosko kararı Denizli'ye bıraktı! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Holosko kararı Denizli'ye bıraktı! Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Holosko kararı Denizli'ye bıraktı!

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Holosko kararı Denizli'ye bıraktı! I231073_fbli

Holosko kararı Denizli'ye bıraktı! Empty
MesajKonu: Holosko kararı Denizli'ye bıraktı!   Holosko kararı Denizli'ye bıraktı! EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 1:11 am

Beşiktaşlı Holosko, takımdan gönderilecek yabancı futbolcuyu, teknik direktör Mustafa Denizli'nin belirleyeceğini belirtti..

Holosko kararı Denizli'ye bıraktı! 1234959727-1

Beşiktaşlı futbolcu Philip Holosko, Delgado'nun takıma dönmesiyle takımdan gönderilecek yabancı futbolcuyu, teknik direktör Mustafa Denizli'nin belirleyeceğini belirterek, karara saygı duyacaklarını söyledi.
Antalya'da kamp yaptıkları otelin bahçesinde yaptıkları barbekü partisinde ikinci yarı hazırlıklarını değerlendiren Beşiktaşlı futbolculardan Philip Holosko, "Kamp şu anda harika gidiyor. Üstüne üstlük çok sakat oyuncumuz da yok. Son derece iyi hazırlanıyoruz. Herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor. Dolayısıyla ikinci yarıya bomba gibi başlayacağımızı tahmin ediyorum." diye konuştu.
Sakatlığının düzelmesiyle takıma katılması beklenen Arjantinli futbolcu Delgado'yla ilgili soruyu da cevaplayan Holosko, "Elbette Delgado'nun gelişiyle bir yabancının ayrılması gerekiyor. Kimin gideceğine karar verecek kişi de hocamız. Çünkü takımın her şeyinden o sorumlu; o nasıl isterse o olur. Hocamızın verdiği karara da son derece saygılı olacağız. Hoca benimle ilgili karar verirse bu da olabilir." karşılığını verdi.
Holosko, kendi durumu ve takımıyla ilgili olarak, "Sakatlığım tamamen iyileşti, takımla çalışıyorum, maçlarda da oynuyorum. Ama henüz yeterli değil. Takım olarak da ikinci yarıya iyi hazırlanıyoruz. Geçen sene olduğu gibi birinci sırada bitireceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
KALECİ RAMAZAN: TAKIMA ÇABUK ALIŞTIM

Beşiktaş'ın yeni transferi kaleci Ramazan siyah - beyazlı takımın kalecileri Rüştü ve Hakan'ın sakat olması sebebiyle İstanbul'a geldiğini dile getirerek, "Takım beni çok iyi karşıladı; yabancılık göstermedi. İnşallah gelecek bir hafta içinde zorlu maçlarda güzel performans gösteririz takım olarak. Rüştü abi de çim sahalara bir an önce geri döner." dedi.
Ramazan bir soru üzerine, uzun vadede bir şeyler düşünmek istemediğini kaydederek, "Önümüzdeki zorlu maçlar var, onlarda da güzel performans çıkarmak istiyorum takımla birlikte. Bundan sonrasını Allah bilir." diye konuştu.
http://www.arenafutbol.org

Holosko kararı Denizli'ye bıraktı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Öner, Holosko'yu yalanladı
» Holosko ve Delgado A.Gücü'ne
» Holosko'nun Derbi Çılgınlığı
» Holosko Galatasaray yolunda!
» Holosko'dan 3.5 yıllık imza!