ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi" I231073_fbli

Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi" Empty
MesajKonu: Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi"   Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi" EmptyPaz Ocak 10, 2010 9:11 am

İtalya Ligi'nin 19. haftasında Siena'yı 4-3 mağlup eden Inter'de teknik direktör Jose Mourinho yaptığı açıklamada, "8 yıldır ilk defa iç saha mağlubiyetimi alacağımı düşündüm" dedi.
Mourinho maç sonrası SkySports'a yaptığı açıklamada, "İlk frikiğimize baktığımda olmayacak diye düşündüm ama Wesley Sneijder harika bir vuruşla gole çevirmesini bildi. Diamond şeklinde oynamaya çalıştık ama bunu basitçe yapabilecek birisi yoktu. Siena bizden daha iyidi ve iyi ani ataklar geliştirdiler."
"Maç 3-2 iken Alberto Malesani'nin Sienası'na karşı sekiz yıl içerisindeki ilk iç saha mağlubiyetimi alacağımı düşünüm ve bunun en azından sevdiğim bir hocaya karşı olacağını düşündüm. Oyuncularımın bu şekilde geri gelip maçı kazanmaları için inanılmaz bir karakter gösterdiklerini söylemeliyim. Siena için son derece üzgünüm çünkü kaybetmeyi hak etmediler ama malesef böyle şeyler futbolun içinde oluyor" ifadelerini kullandı.

10.01.2010
Kaynak : Sporx.com dış haberler
http://www.arenafutbol.org

Mourinho: "Siena kaybetmeyi hak etmedi"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moggi: "Mourinho şansı ile kazanıyor"
» Mourinho: "Inter, Chelsea'yi elbette mağlup edebilir"
» Mourinho: "Ibrahimovic'siz daha iyiyiz"
» Ferguson: "Mourinho, Premier Lig'e dönecek"
» Pandev: "Mourinho'yla çalışmak istedim"