ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
"Gençlerbirliği benim için doğru adımdı" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
"Gençlerbirliği benim için doğru adımdı" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Gençlerbirliği benim için doğru adımdı"

YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
"Gençlerbirliği benim için doğru adımdı" I231073_fbli

"Gençlerbirliği benim için doğru adımdı" Empty
MesajKonu: "Gençlerbirliği benim için doğru adımdı"   "Gençlerbirliği benim için doğru adımdı" EmptyPtsi Ocak 11, 2010 11:14 pm

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, bu kulübe gitmekle doğru bir adım attığını söyledi.
Doll, Alman spor dergisi Kicker'de yayınlanan röportajında, ''Orta vadede nerede çalışmak istiyorsunuz? Geleceğinizi Türkiye'de mi, yoksa Almanya'da mı görüyorsunuz?" şeklindeki bir soruya karşılık, ''Gençlerbirliği benim için bir yıl aradan sonra doğru bir adımdı. İki yılda 12 teknik direktör değiştiren bir kulüpte zor bir görev. Tabii ki, orta vadede yeniden Almanya'da çalışmak istiyorum'' dedi.
Gençlerbirliği'nin, kendisinin ve yardımcısı Ralf Zumdick'in sözleşmesini uzatmak istediğini belirten Doll, bu konuda acelelerinin olmadığını, Gençlerbirliği'nin düşüncelerini duymak istediklerini ifade etti.
Doll, ligde ilk yarıdaki durumdan memnun olduklarını da kaydederek, ligin en genç takımına sahip olduklarını söyledi.
''Gençlerbirliği'nde farklı bir Doll'u mu yaşıyor?'' şeklindeki bir soru üzerine de Doll, ''Hayır. Burada bazı şeyleri değiştirmek zorunda kaldım. Ancak futbol felsefem hep aynı kalacak'' şeklinde yanıt verdi.

11.01.2010
Kaynak : AA
http://www.arenafutbol.org

"Gençlerbirliği benim için doğru adımdı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Gençlerbirliği benim için doğru adımdı"
» Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"
» Wenger: "Vieira, Manchester City için doğru tercih"
» "Mancini, City için doğru bir tercih"
» Benim için oynayın!