ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"

3 posters
YazarMesaj
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN
Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" I231073_fbli

Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" Empty
MesajKonu: Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"   Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" EmptyPaz Ara. 13, 2009 5:04 am

Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" 3962_sondakika003

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'un gidecek mi, kalacak mı sorusu yanıt buldu. Sarı kart cezası nedeniyle ligin son maçı olan Trabzonspor karşılaşmasında da forma giyemeyecek olan sarı-lacivertli takımın Brezilyalı oyuncusu Roberto Carlos, Lig TV muhabiri Tunç Elibol'a yaptığı açıklamada Brezilya'ya kesin olarak döneceğini şu ifadelerle açıkladı: "Cumartesi ya da pazar günü Brezilya'ya dönüyorum. Fenerbahçe benim için bitmiştir" dedi.

12.12.2009
Kaynak : Sporx.com
http://www.arenafutbol.org
Assassin™
No-Post !
Assassin™

Favori Oyuncu : Alex De Souza , Cristiano Ronaldo , Lugano , Messi
Rep : 2750
Yer : Efeler Diyarı AYDIN

MesajKonu: Geri: Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"   Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" EmptyPaz Ara. 13, 2009 5:04 am

Çok lazımdın sanki carlos nerey gidersen git!Fenerbahçe senin için bitti.Sende bizim için...
http://www.arenafutbol.org
eakin
Admin
eakin

Favori Oyuncu : Neeskens
Rep : 515
Yer : İstanbul
Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" I231076_gsli

MesajKonu: Geri: Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"   Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" EmptyPaz Ara. 13, 2009 7:35 am

Adam yarım yıl parmağında oynattı Fenerbahçeyi
yazık
http://arenafutbol.org
gökay
Takım Oyuncusu
gökay

Favori Oyuncu : Theo Janssen-Xavi-İniesta-D.Villa-Messi-Forlan
Rep : 20
Yer : İstanbul

MesajKonu: Geri: Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"   Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir" EmptyPaz Ara. 13, 2009 1:46 pm

Roberto carlos un oynadığı 2.5 yıllık dönemde Fenerbahçenin şampiyonlar liginde çeyrek final oynaması tesadüf değil bence.Roberto carlos'un özellikle sevilla maçında önce uğur boralı tetikleyici motivasyon konusmaları başarıda önemli bir yer teşkil ediyor.Aynı zamanda tecrübesiyle oyunu gereken yerlerde soğutmasıyla carlos bence şampiyonlar ligindeki başarının gizli kaharamınıydı.

Aynılarını yerel lig için söyleyemeyeceğim ne yazıkki.Türkiye liginde özellikle anadolu takımlarına karşı ciddiyetsiz bir yapıyla oynayan carlos bu sevbeple fenerbahçenin defalarca o kanattan sıkıntı yaşamasına sebep olmuştur.

Ne olursa olsun 11 yıl real madridde oynamış defalarca brazilya milli takımda oynamış ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sol beklerinden biri olan carlosun fenerbahçede 2.5 yıl oynamış olmasının keyfini bize yaşatanlara teşekkür ederiz...

Carlos: "F.Bahçe benim için bitmiştir"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benim için oynayın!
» "Gençlerbirliği benim için doğru adımdı"
» "Gençlerbirliği benim için doğru adımdı"
» "Gökhan için F.Bahçe ile görüşmedik"
» "Benim kafam Bursa'da"