ArenaFutbol | Futbol'a Dair Her Şey
Ünsal "G.Saray  yenilmez" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Ünsal "G.Saray  yenilmez" Uyeol

Sitemizi REKLAMSIZ şekilde gezebilmek için, bütün bölümlere erişebilmek için ve tam anlamıyla faydalanabilmek için lütfen ÜYE OLUNUZ, eğer üye iseniz lütfen GİRİŞ YAPINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ünsal "G.Saray yenilmez"

YazarMesaj
Hermes
Yedek Oyuncu
Hermes

Favori Oyuncu : Alex , Messi, Huntelaar,Pato
Rep : 203
Yer : İstanbul
Ünsal "G.Saray  yenilmez" I231073_fbli

Ünsal "G.Saray  yenilmez" Empty
MesajKonu: Ünsal "G.Saray yenilmez"   Ünsal "G.Saray  yenilmez" EmptyPaz Şub. 21, 2010 7:43 pm

MUSTAFA Denizli hem tecrübeli, hem de şansı olan bir teknik adam. Beşiktaş, teknik adam açısından bir adım önde. Ancak sonuçta belirleyici unsur sahadaki futbolcular olacak. Frank Rijkaard’ın dezavantajlarını takım kalitesiyle ortadan kaldırıyor. Bana göre Galatasaray, kadro yapısı itibariyle Beşiktaş’tan daha üstün özelliklere sahip. Zorluk derecesi yüksek maçlara iyi konsantre oluyorlar. Galatasaray eğer, Atletico Madrid maçındaki gibi konsantre olursa yenilmez. En kötü ihtimalle beraberlikle ayrılır.

Keita-Arda ikilisi kanatlarda Beşiktaş’ın beklerine karşı üstünlük sağlayacaktır.

KALECİLER
Rüştü Reçber %60
Leo Franco %40

Rüştü tecrübesi artı istikrarıyla bu derbide bir adım önde. Leo Franco ise istikrarsız. Arjantinli, bir maç iyi oynuyor, bir maçta kolay goller yiyor. Atletico Madrid maçındaki gibi oynaması lazım.

G.SARAY DEFANSI %50
Uğur Neill Servet H.Balta
BEŞiKTAŞ HÜCUMCULARI %40
Holosko Tello Nihat Bobo

Holosko, Hakan’ı önde yakalarsa avantaj sağlar. G.Saray, arkada boşluk vermeyecektir. Tello içeriye girmeyi seviyor, Uğur çok zorlanmaz. Nihat formsuz. Bobo, karşısında tecrübeli ve sert Lucas’ı bulacak.

GALATASARAY % 50
Mehmet Topal Mustafa

BEŞiKTAŞ %50
Ekrem Ernst

Burada Ernst bir adım daha önde. Ancak onu da dengeleyen Ekrem olur. M.Sarp ile M.Topal, Beşiktaşlı rakiplerine göre daha dengeli bir ikili. Orta saha oyuncuları açısından iki takımı da dengede görüyorum.

G.SARAY HÜCUMCULARI %50
Keita Arda Elano Jo

BEŞiKTAŞ SAVUNMASI %40
İ.Toraman Sivok Ferrari İbrahim Üzülmez

Keita, İbrahim Üzülmez’e, Arda da İbrahim Toraman’a üstünlük sağlar. Sakatlıktan yeni çıkan Jo’nun oynaması G.Saray’a güç katacaktır. Ferrari’nin dönmesi Beşiktaş için avantaj.

Ünsal "G.Saray yenilmez"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hakan Ünsal: "Militanları öldürüp böyle sevindiler"
» "Şimdi G.Saray'ı yenmek daha anlamlı olacak"
» "G.Saray maçından daha önemli"
» "G.Saray ile dalga geçtim"
» Alex: "G.Saray çok iyi transferler yaptı"